FAQ

Jak se můžu přihlásit?

Zarezervuj si místo vyplněním jednoduchého formuláře, který nalezneš u každého zájezdu po kliknutí na tlačítko "REZERVOVAT" nebo nám jednoduše napiš e-mail nebo zavolej a my už to nějak pořešíme.

Je přihlášení přes web závazné?

Není. Místo máš jisté až po zaplacení zálohy za zájezd. Po vyplnění přihlášky na webu tě budeme kontaktovat a zašleme ti zálohovou fakturu a všechny další potřebné informace.

Kdy obdržím cestovní smlouvu?

Cestovní smlouvu Ti zašleme emailem v nejbližší době po vyplnění rezervačního formuláře. Smlouvu vyplníš a pošleš nám ji zpátky.

Kam mohu poslat zálohu a doplatek za zájezd

Kontaktní informace k bankovnímu účtu nalezneš v kontaktech. Ale určitě Ti přijdou emailem společně se smlouvou a zálohovou fakturou.

Mohu získat nějakou slevu?

To si piš, že můžeš! U nás můžeš získat věrnostní slevu “Opět s Laynem”, slevu za včasné přihlášení aj. Všechny uvedené slevy jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů nebo se koukni na náš slevový systém.

Jde zájezd zaplatit přes Benefit Plus? Jaké jsou podmínky?

Platbu přes Benefit Plus je možné u nás využít. Podmínkou je mít smlouvu na jednu osobu a neuplatňuje se slevový systém. Při platbě formou Benefit Plus nás prosím upozorni při rezervaci zájezdu.

Můžu zájezd fakturovat na firmu?

Určitě! Spolupracujeme s pojišťovnou UNION, která tě pojistí jak na běžnou turistiku do města, tak i na adrenalinové sporty. Pokud budeš mít zájem se přes nás pojistit, stačí zavolat a my už vše ostatní zařídíme. Cena pojištění není zahrnuta v ceně zájezdu.

Máte pojištění proti úpadku?

To si piš! Naše CK je pojištěna u pojišťovny UNION, a.s. Garanční list najdeš v patičce webu.

Jak mám postupovat v případě stornování zájezdu?

Pokud nastane situace, kdy nebudeš moct s námi jet, informuj nás co nejdříve buď elektronicky nebo telefonicky a na všem se s tebou domluvíme.

Nemám s kým jet. Jezdí na Vaše zájezdy i jednotlivci?

Jasně! Na naše zájezdy jezdí jak skupinky, tak také jednotlivci. Nemusíš se bát, ještě než dorazíme do cíle, budeš znát většinu spolucestujících. O tom to přece je ?

Kdy obdržím bližší informace k zájezdu?

Veškeré podrobné informace k zájezdu obdržíš od nás elektronicky, nejpozději týden před odjezdem na zájezd.

Musím se zúčastňovat programu zájezdů?

Ne. Nejedeme na školní výlet, kde by tě někdo do něčeho nutil. Je to tvá volba jestli se budeš plácat na sněhu nebo pod stolem v hospodě ? nebo jestli půjdeš s námi na soutěže, párty, workshopy nebo koncerty.

Je možné vzít na zájezd psa?

Určitě! Jsme dog friendly a většina našich adrenalinových zájezdů je určena i pro čtyřnohé mazlíčky. Na jaké konkrétní zájezdy můžeš cestovat i s hafanem se dozvíš na našich webových stránkách.

Dostanu po zájezdu fotografie a video od fotografů?

Jasně, že dostaneš. Na naše zájezdy bereme osvědčené fotografy a kameramany. Veškerý materiál nalezneš po zájezdě u nás na webu, na sociálních sítích a navíc Ti pošleme odkaz, aby sis mohl/a stáhnout fotky v plné kvalitě.