Pomáháme

Nezisková organizace HANDICAPOVINY z.ú.

Před několika lety jsme se rozhodli, že jménem naší cestovní kanceláře založíme neziskovou organizaci HANDICAPOVINY. Tato organizace má za cíl integrovat handicapované mladé lidi mezi své zdravé vrstevníky a tím jim hledat nové kamarády. Spojení mezi zákazníky cestovní kanceláře a neziskovou organizací nám přišlo jako skvělý nápad jakým způsobem najít nové kamarády handicapovaným lidem.

V rámci neziskové organizace HANDICAPOVINY z.ú. organizujeme spoustu akcí během roku. Mezi největší akce patří určitě JOY CAMP a JOY RUN.

JOY CAMP

Víkendová akce v přírodě v kempu. Z řad našich zákazníku vybíráme asistenty, kteří se tento víkend o handicapované lidi postarají. Organizujeme tento víkend jako „párty víkend“ tak aby si ho lidé s handicapem maximálně užili. Celovíkendový program zahrnuje spoustu her, soutěží, párty a spoustu jiných netradičních aktivit jako třeba jízda na čtyřkolce.

Okaz na celou fotogalerii nalezdeš ZDE.

 

JOY RUN

Naše největší akce pro handicapované lidi. Jedná se o speciální běžecký závod, kde 6 členný tým běží trasu 6 km a s sebou vezou handicapovaného závodníka ve sportovním vozíčku.

Tento závod organizujeme od roku 2015 a každým rokem byla akce větší. Posledního ročníku se účastnilo více než 1500 lidí a více než 50 handicapovaných lidí.

Cílem závodu JOY RUN je vytvořit sportovní den pro handicapované lidí a zároveň vybrat dostatečně velkou finanční částku abychom byli schopni koupit a darovat sportovní vozíček rodině, která jej potřebuje.