Adrenalin v NORSKU

Rafty, canyoning, MTB, horské káry, treky,...

Norsko už jezdíme dlouho, ale teď si ho dáme trochu jinak! S pořádnou dávkou adrenalinu, sportu a pohybu! Můžeš se těšit na rafty, canyoning, horské káry, treky přes národní parky, horské kola, paintball, drezíny, saunu, dřevěné koupací sudy…Bude to extrémně nabitý týden! A pokud tě od Norska odrazuje dlouhá cesta autobusem, tak můžeš být v klidu – na tenhle zájezd poletíme a to přímým letem Praha-Oslo! Pokud tě od Norska odrazuje spaní ve stanech, tak můžeš být opět v klidu – spát budeme v chatě a stylových dřevěných teepee! A pokud se bojíš, že na Norsko nebudeš mít dostatek dovolené, tak můžeš být opět a zase v klidu – na tenhle zájezd potřebuješ jenom 5 dní dovči a přitom v Norsku strávíš 9 dní! Takže výmluv už bylo dost, tady prostě můžeš! Teda spíš musíš!

Lokalita a ubytování

Dagali, kde budeme po celou dobu zájezdu pobývat, se nachází na půl cesty mezi Oslem a Bergenem, kousíček od městečka Geilo na okraji národního parku Hardangervidda.

Čeká tě 8 nocí v krásném horském centru uprostřed panenské severské přírody, kde ti nebude chybět vůbec nic. Sauna, venkovní gril, 2 kádě s horkou vodou, dřevěné párty teepee s otevřeným ohništěm, restaurace nabízející pořádné mňaminy, divoká řeka 3 minuty daleko, kopce všude kolem,..prostě sen!

K dispozici nám budou útulné pokoje v hlavní budově (pro 2 až 5 osob) a taky dřevěná teepee typu lavvo (pro 2 až 5 osob). Vedle toho budeš moci využívat plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost. Chceš si ugrilovat něco venku? Není problém. Nechybí gril k zapůjčení. Chceš pořádně zrelaxovat? Proč ne? Co takhle sauna nebo 2 dřevěné chany (= dřevěné kádě s horkou vodou). Chceš se trochu společensky rozdovádět? Pak je dřevěné párty lavvo s ohništěm skvělá volba. Chceš se nadýchat čerstvého vzduchu a dát si procházku v okolí? Brnkačka. Pod ubytkem je krásná divoká řeka. Nad ním zase mírné kopce s nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Program a doplňky

Program bude extrémně nabitý a rozmanitý! Plný adrenalinu a nevšedních aktivit uprostřed nádherné přírody! Vyzkoušíš si rafting na divoké řece Numedalslågen. Tento extrémní zážitek, který absolvuješ pod vedením zkušených guidů, se ti vryje do paměti. A ještě větší mazec tě čeká na canyoningu ve verzi „full on“. Na trase dlouhé asi 1,5km s převýšením skoro 200m tě během 4 až 5 hodin čeká slaňování vodopádů, skákání do horských tůněk a klouzání po skalních tobogánech. To bude zážitek top strop! Další dávku adrenalinu, ale trochu jiného druhu, zažiješ na horských kárách! Představ si motokáru bez motoru, s řídítky a 3 koly, se kterou vyjedeš vlekem na kopec a pak to pustíš dolů – klopené zatáčky, smyky, od kol se práší a lítají kamínky! Tohle je fakt jízda! A jelikož se k tomu okolní příroda přímo nabízí, nebudou chybět ani kratší či delší treky v okolí. Čekají tě celodenní túry přes národní parky Hallingskarvet a Hardangervidda – nejvyšší náhorní plošinu severní Evropy, a další treky. Nebude chybět ani poznávání zdejší krajiny ze sedla horského kola! Je libo trasa pohodová trasa nádhernou přírodou nebo zážitkový trail? A jak líp zregenerovat po náročném dni než se pořádně vyhřát v sauně nebo se naložit do dřevěné kádě s horkou vodou? A kdyby ti toho bylo ještě málo, tak si můžeme přidat třeba paintball či jízdu na drezínách. Určitě mrkneme i na typické severské dřevěné sloupové kostely, lokální skanzen a muzea. Bude to prostě pecka!

Doprava

Letecky – přímý let z Prahy do Norska (Oslo) s Norwegian Air. V ceně letenky máš 2ks odbaveného zavazadla (2x 23kg) + příruční zavazadlo (30x20x38 cm, max. 10 kg)

Odlet z Prahy v sobotu 1. června v 10:40 dopoledne a za 2 hodiny jsme v Norsku (Oslo, 12:40). Z letiště vyrazíme soukromým autobusem do Dagali, kde strávíme následujících 8 nocí.

Návrat do Prahy v neděli 9. června (odlet z Osla v 19:15 večer a ve 21:15 jsi v Praze).

Pro cestování do Norska ti stačí občanský průkaz. Doporučujeme mít platnost alespoň 3 měsíce po konci zájezdu.

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO - 8 nocí v horské chatě nebo dřevěných "lavvo" teepee
 • ZPÁTEČNÍ LETENKA – let z Prahy do Osla, včetně 2ks odbaveného 23kg zavazadla
 • DOPRAVA PO NORSKU – z/na letiště, na treky a další aktivity
 • AKTIVITY NA VODĚ - rafty, canyoning
 • AKTIVITY NA SUCHU - horská kola, výšlapy, horské káry
 • FOTO ZE ZÁJEZDU - po návratu do ČR
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ - 24/7 ti budou k dispozici
 • POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD ÚPADKU CK - to, aby bylo všechno v cajku
 • STRAVA – budeme zastavovat pravidelně v obchodech a kuchtit na ubytku
 • DALŠÍ VOLITELNÉ AKTIVITY - sauna, dřevěné kádě, drezíny, paintball,...
 • VOLITELNÉ VSTUPY – muzea, skanzeny, ...
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zařídit včetně pojištění storna zájezdu, odpovědnosti,...

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU24 990 Kč
Cena zájezdu pro 2-3 OSOBY24 490 Kč
Cena zájezdu pro 4 A VÍCE OSOB23 990 Kč
SLEVA "OPĚT S LAYNEM"- 1 000 Kč
FIRST MINUTE SLEVA - přihlášení do 30. dubna 2024- 1 000 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev

FAQ

Video

Adrenalin v NORSKU
1. - 9. června 2024
Geilo, Norsko
19/33
od 21 990 Kč
od 21 990 Kč

LOKALITA: GEILO, NORSKO

KAPACITA: 36 OSOB

DOPRAVA: LETECKY Z PRAHY

UBYTOVÁNÍ: POKOJE, LAVVO

DELEGÁTI: HONZA, KAČKA

NÁROČNOST: STŘEDNÍ

CESTOVNÍ DOKLADY: OBČANKA

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 5

chci jet