LAYNO BOOMERS na ISLANDU

Sopky, vodopády, ledovce a trek přes Duhové hory

Hodně z vás už s námi poslali své rodiče nebo se ptali, jestli je daný zájezd pro ně vhodný. Většinou jste neměli ani tak obavy, jak by to dali v bandě mladších účastníků, ale spíš šlo o určitý komfort a fyzickou náročnost! Prostě jsou pořád akční, věk neberou jako omezení, ale spíš jako připomínku toho, že už by se aspoň na oko měli chovat dospěle a rozumně a hlavně nechtějí sedět na prdeli doma a sledovat Šlágr nebo Jaromíra Soukupa, ale chtějí ještě objevovat svět! Ale už by třeba nedali spaní ve stanu někde v divočině, 30km s krosnou na zádech nebo delší cestu autobusem. To jsou Layno Boomers! Rozhodně to neznamená, že teď budeme všechny starší směřovat do Boomers a nemohli jet na Layno klasiku. Spíš něž věkem to bude určeno mírou komfortu, který chce člověk mít. Takže klidně může jet akční 50ka na klasiku, zatímco nějaká 35ka si bude chtít dát větší pohodu na Boomers

Tak přesně takový bude i Boomers Island. Žádné stany, ale každý den spaní v posteli. Treky budou 1denní a bez těžké zátěže. Ale nemusíš se bát – i tak bude program nabitý a uvidíš a zažiješ toho spoustu!

DETAILY ZÁJEZDU PŘIPRAVUJEME

Lokalita a ubytování

Na naší cestě Islandem projedeme zejména jeho jihozápadní část a jižní část, kde navštívíme a prozkoumáme ty nejzajímavější místa, která tato oblast nabízí. Ubytováni budeme hlavně v hostelech, hotelech a chatkách.

Program a doplňky

Detaily programu ještě doplníme, ale bude to jak jinak než extrémně nabité!

Doprava

Letecky – přímý let z Prahy na Island s aerolinkou Play, v ceně máš i velké odbavené zavazadlo (20kg) + příruční zavazadlo. Odlet je z Prahy, takže není nutný žádný nutná transfer do vedlejších zemí.

Odlet na Island: 12. září ve 21:50 (přílet na Island ve 23:55 místního času)
Odlet do ČR: 22. září 15:00 (přílet do ČR 20:50 místního času)

Dobu letu: cca 4 hodiny

Doprava po Islandu dodávkami 8místnými dodávkami.

Na Island lze cestovat s platným občanským průkazem nebo s cestovním pasem (s končící platností alespoň 3 měsíce po návratu)!

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

  • ZPÁTEČNÍ LETENKA – přímý let z Prahy, včetně odbaveného 20kg zavazadla
  • DOPRAVA NA ISLANDU – dodávkami včetně PHM!
  • UBYTKO – v hostelech, hotelech a chatkách!
  • FOTO ZE ZÁJEZDU - po návratu do ČR
  • SLUŽBY DELEGÁTŮ - 24/7 ti budou k dispozici
  • POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD ÚPADKU CK - to, aby bylo všechno v cajku
  • STRAVA – budeme zastavovat pravidelně v obchodech
  • VOLITELNÉ VSTUPY – např. termální koupele (některé jsou zadarmo), žraločí muzeum, sauna, vstup do vyhlídkové části kostela Hallgrímskirkja, ...
  • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zařídit včetně pojištění storna zájezdu, odpovědnosti,...

Varianty zájezdu

PŘEDBĚŽNÁ CENA35 - 40 tis. Kč

FAQ

Potřebuju pro cestu na Island pas?

Ne, postačí ti i občanka, jelikož Island je součástí Schengenu. Ale na pas tě tam pustí taky, neboj.

Je na Islandu draho?

Obecně ano, výrazně dražší jsou hlavně služby. Nás zajímají hlavně ceny v obchodě potravin a ty zase tak výrazně dražší nejsou (v průměru tak 1,5x více než v ČR). Kupovat budeme hlavně pečivo, uzeniny, mléčné výrobky, ovoce, zeleninu a tam jsou ty ceny snesitelné. Co je ale drahé, je alkohol! Tam se určitě hodí vzít si nějakou domácí pálenku (samozřejmě pro zdravotní účely), popř. nakoupit alkohol na letišti v duty free.

Můžu se přihlásit sám/a?

Jasně! Spousta lidí s námi cestuje sólo, speciálně na zájezdy jako je Island. Takže je dost pravděpodobné, že vás takových bude víc. Ale neboj, seznámíš se ještě než dorazíme na místo.

Video

LAYNO BOOMERS na ISLANDU
12. - 22. září 2024
jihozápadní Island
4/16
cca. 35-40 tis. Kč
cca. 35-40 tis. Kč

LOKALITA: JIHOZÁPADNÍ ISLAND

KAPACITA: 16 OSOB

DOPRAVA: LETECKY Z PRAHY

UBYTOVÁNÍ: HOSTELY/HOTELY

DELEGÁTI: DOPLNÍME

NÁROČNOST: STŘEDNÍ

CESTOVNÍ DOKLADY: OBČANKA/PAS

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 7

chci jet