Exotické SEYCHELY

nádherné pláže, úžasné potápění a dechberoucí výšlapy

Konečně jste se dočkali! Dlouho jste nás prosili o nějakou tu letní exotiku a tady ji máte! A hned destinaci toho největšího kalibru, exotiku s velkým E, ráj na zemi! SECHELY, bejby! Vykoupeš se v Indickém oceánu, kde budeš mít při šnorchlování pocit, že jsi v akvárku plném těch nejbarevnějších ryb. Válet a procházet se budeš na těch nejhezčích plážích na světě, kde je písek tak bílý, že tě z toho budou bolet oči, a nad kterými se prohýbají palmy jako na těch nejkýčovitějších pohledech. Ochutnáš skvělou místní kuchyni plnou čerstvých ryb, plodů moře a ovoce. Horskými cestičkami v pralese si vyšlápneš na ty nejvyšší vrcholky, kde budeš mít ostrovy jako na dlani. A nebudeme jenom na hlavním ostrově Mahé, ale na 3 noci se přesuneme i na malebný Praslin, kde si pronajmeme kola a prozkoumáme všechna malebná zákoutí a zátoky. Čeká tě 10 dní v ráji! A to doslova!

Lokalita a ubytování

Ubytováni budeme ve nádherných vilách přímo na pláži (a to jak na ostrově Mahé, tak taky na Pralsinu) ve 2 až 4lůžkových pokojích/apartmánech. Na ostrově Mahé strávíme 6 nocí ve vile Jamelah Beach House, která se nachází přímo pláži Anse Aux Pins. A na Praslinu si střihneme 3 noci v hotelu Diamond Plaza na krásné pláži Grand Anse. V obou případech máš v rámci ubytka i lahodnou snídani v ceně!

Program a doplňky

Program bude bohatý! Samozřejmě nebude chybět pořádný relax na plážích, které k tomu přímo vybízí! Vždyť spousta z nich byla vyhlášena mezi top plážemi na světě! Těšit se můžeš i na šnorchlování! A na Seychelech stojí fakt za to – křišťálově čistá voda, bohatý a barevná podmořský život a když se poštěstí, třeba uvidíš i žraloky. Abychom měli i nějaký ten pohyb, tak nebudou chybět ani výšlapy na ty nejvyšší místní vrcholky, třeba na Mt. Copolia nebo Trois Freres. A jídlo? No si piš! Vyzkoušíme lokální street food a výbornou kreolskou kuchyni včetně specialit jako čerstvá grilovaná ryba s curry omáčkou a ryží a další dobroty. Čerstvé plody moře, výborné ovoce,…tady si pochutnáš! Pokusíme se taky domluvit nějakou tu véču u místních. Stejně tak se pokusíme splašit nějaké lokály, co by nás ráno při rozbřesku vzali rybařit s „pytlačkou“ a pak by nás třeba na celý den vyhodili na opuštěném ostrově, kde by nám z nachytaných kousků udělali delikátní barbecue! Na 3 noci se trajektem taky vydáme na malebný ostrov Praslin, kde jsou pláže až neuvěřitelně nádherné a kde to trošku prozkoumáme i na kolech. Za těch 10 dní toho zažiješ opravu spoustu!

Doprava

Leteckylet z Vídně na Seychely (Mahé) s ETIHAD Airways!
Žádné doplatky za zavazadla – v ceně je 30 kg zavazadlo + příruční zavazadlo
Žádné doplatky za transfer na Seychelech z letiště na hotel – transfer je v ceně!

Odlet z Vídně ve čtvrtek 4. května v 11:45 a další den ráno (6:00) jsi v na místě!
Návrat do Vídně v pondělí 15. května (odlet z místa v neděli v 17:55 a 6:45 jsi ve Vídni)

Pro cestování na Seychely je nutný platný cestovní pas (platný alespoň 3 měsíce po plánovaném odletu ze země).

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 9 nocí ve vile na pláži (6 nocí na Mahé, 3 noci na Praslinu)
 • LETENKY – z Vídně s ETIHAD Airways
 • ZAVAZADLA - 30kg odbavené, 8kg příruční
 • TRANSPORTY – z/na letiště na Seychelech
 • SNÍDANĚ – 9x snídaně
 • TRAJEKT - z Mahé na Praslin a zpět
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe
 • POBYTOVÁ TAXA – 1 EUR/noc
 • OBĚDY/VEČEŘE – v restauracích nebo místní street food
 • VOLITELNÉ VSTUPY A VÝLETY - třeba rybářskou lodí na opuštěný ostrov
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zajistit

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU41 990

FAQ

Video

Exotické SEYCHELY
4.-15. května 2023
Mahé, SEYCHELY
24/24
41 990 Kč
41 990 Kč

LOKALITA: MAHÉ, SEYCHELY

KAPACITA: 24 OSOB

DOPRAVA: LETECKY (ETIHAD AIRWAYS)

STRAVA: SNÍDANĚ

UBYTOVÁNÍ: VILA NA PLÁŽI

DELEGÁTI: HONZA

CESTOVNÍ DOKLADY: CESTOVNÍ PAS

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 7 DNÍ

chci jet