Exotický ZANZIBAR + SAFARI

Masajové, exotické koření, safari, rodiště Freddieho

A další exotika je tady! Po Seychelech a Vietnamu míříme tentokrát na ZANZIBAR! Tenhle ostrovní ráj v Indickém oceánu si určitě zamiluješ! Jen si to představ – vůně exotického koření, nádherné pláže s bílým pískem, všudepřítomní Masajové, historický Stone Town, kuchyně plná čerstvých ryb a mořských plodů, rozpálené slunce nad palmami, šťavnaté exotické ovoce, šnorchlování u korálových útesů, romantické západy slunce, barvitá historie, majestátní suchozemské želvy a roztomilé endemické opičky,… Uvidíš všechno, co tenhle nádherný africký ostrov nabízí a nejen to. Dáme si dokonce i výlet do pevninské Tanzánie na safari do národního parku Mikumi, kde uvidíš slony, žirafy, lvy, krokodýly, zebry, antilopy a další nádherné zvířata ve volné přírodě! Čeká tě 11 dní v exotickém ráji! No pecka, ne?

POSLEDNÍ 2 MÍSTA!

Lokalita a ubytování

Společně prozkoumáme všechna zákoutí Zanzibaru a nejen to – na 1 den vyrazíme i soukromým letadlem do Tanzánie na safari! Nejvíce se na Zanzibaru budeme pohybovat v oblasti okolo vesničky Paje, kde budeme trávit prvních 6 nocí. Druhou lokalitou, kde strávíme zbývajících 5 nocí, bude vesnička Nungwi na úplném severu ostrova.

Ubytováni budeme ve útulných vilách ve 2 různých lokalitách (6 nocí v jihovýchodní části ostrova ve vesničce Paje, 5 nocí na severu ostrova v městečku Nungwi). K dispozici nám budou pokoje pro 2 osoby.

24. – 30. listopadu: Hotel GARTEN LIVING (vesnička Paje)

Nádherné nové moderní ubytko, které je postavené v boho stylu, plné zeleně a ve kterém se budeš cítit jako uprostřed džungle. Tak útulné, že se ti ani nebude chtít odcházet k oceánu. Hotel se nachází 300m od pláže, přímo v centru vesničky, kde najdeš vše podstatné. K dispozici nám budou 2lůžkové pokoje s výhledy do zelené zahrady, které mají každý klimatizaci, vlastní koupelnu a k dispozici budeš mít i ručníky a povlečení. Využít můžeš i  pokojovou službu, hotelovou restauraci či útulnou terasu. V ceně máš každý den i lahodnou snídani formou bufetu a úklid pokoje. A za příplatek si můžeš půjčit o kolo.

30.listopadu – 5. prosince: MAKOFI guest house (městečko Nungwi)

V Makofi zažiješ tradiční bydlení jen 100m od pláže! K dispozici budeme mít nádherné stylové 2lůžkové pokoje s terasou. Využít budeš moci i wi-fi zdrama, hotelovou restauraci či bar a v ceně máš každý den samozřejmě i lahodnou snídani. Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou na tomto ubytku sdílené, ale to tě určitě trápit nebude. Atmosféra Makofi tě absolutně pohltí a tak ti nebude chybět ani sklo v oknech (pokoje mají pouze ochranu proti komárům) Navíc pláž kousek, obchod kousek a na vše, co je dál, si můžeš za drobný příplatek půjčit kolo.

Program a doplňky

Program bude bohatý! Samozřejmě nebude chybět pořádný relax na plážích, které k tomu přímo vybízí! Vždyť tu jsou jedny z nejkrásnějších na světě! Těšit se můžeš i na šnorchlování u korálových útesů a místní podmořský život! Do toho výborná místní kuchyně plná čerstvých ryb a mořských plodů doplněná o lokální exotické koření, šťavnaté ovoce – to si prostě zamiluješ! Mrkneme i do historického Stone Townu, kde budeš moci prozkoumat rodný dům Freddieho Mercuryho, navštívit místní trh, poznat barvitou historii země,…A budou i zvířátka – majestátní suchozemské želvy a roztomilé endemické opičky! Zajdeme mrknout i do lokální školy a do masajské vesničky, kde budeš mít možnost poznat místní kulturu zblízka. Navštívíme i tajuplné jeskyně, kde se vykoupeš v křišťálově čisté vodě, poplujeme se na typické místní lodi – korábu, projdeme se pralesem a mangrovníkovým lesem, navštívíme farmy s kořením, kde toho nejen hodně uvidíš, ale i ochutnáš. Ale to hlavní na programu bude celodenní výlet do pevninské Tanzánie do národního parku Mikumi, kde se dostaneme soukromým letem. Na vlastní kůži zažiješ nádherné safari plné volně žijících nádherných zvířat přes lvy, žirafy a slony až po buvoly, zebry, antilopy, pakoně…Jedinečný zážitek, na který budeš ještě dlouho vzpomínat. A kdyby ti toho bylo málo, tak si na ubytku můžeš půjčit kolo a prozkoumávat ostrov ještě více.  Za těch 11 dní toho zažiješ opravu spoustu!

Celý zájezd je koncipovaný tak, aby jsi relax na nádherných plážích mohl zhruba co ob den prokládat zajímavými výlety na nejrůznější místa na ostrově. Ale nikdo tě nutit nebude. Klidně se můžeš slunit každý den. Většinou se jedná o celodenní výlety, během kterých navštívíme více míst. Orientační cena výletu je cca 1000-1200 Kč. Celodenní výlet na safari máš v ceně zájezdu!

Doprava

Letecky – let z Prahy na Zanzibar s Turkish Airlines!
Žádné doplatky za zavazadla – v ceně je 30 kg zavazadlo + příruční zavazadlo
Žádné doplatky za transfer na Zanzibaru z letiště na hotel – transfer je v ceně!

Odlet z Prahy ve čtvrtek 23. listopadu v 9:30 a další den brzo ráno (4:10) jsi v na místě!
Návrat do Prahy v úterý 5. prosince (odlet z místa v 5:20 a 18:15 jsi ve Praze)

Pro cestování na Zanzibar je nutný platný cestovní pas (platný alespoň 6 měsíců po plánovaném odletu ze země) a vízum (vyplňuje se online před plánovaným odletem nebo na letišti v místě příletu)

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 11 nocí (6 nocí v Paje, 5 nocí v Ningwe)
 • LETENKY – zpáteční z Prahy s Turkish Airlines
 • CELODENNÍ VÝLET NA SAFARI – letecky do Tanzánie
 • ZAVAZADLA – 30kg odbavené zavazadlo, 8kg příruční
 • TRANSPORTY – z/na letiště, mezi lokalitami ubytování
 • FOTO ZE ZÁJEZDU – po návratu do ČR
 • SNÍDANĚ – každý den na hotelech
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsme tu pro tebe
 • POJIŠTĚNÍ CK – pro případ úpadku
 • POBYTOVÁ TAXA – 1 USD/noc
 • STRAVA – obědy, večeře
 • VOLITELNÉ VÝLETY – ceny celodenních výletů stojí cca 1000-1200 Kč
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ – umíme zařídit
 • VÍZUM – 50 USD

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU47 990 Kč
FIRST MINUTE SLEVA - přihlášení do 31. srpna 2023- 2000 Kč

FAQ

Video

Exotický ZANZIBAR + SAFARI
23. listopadu - 5. prosince 2023
Zanzibar, TANZÁNIE
18/20
45 990 Kč
45 990 Kč

LOKALITA: ZANZIBAR, TANZÁNIE

KAPACITA: 20 OSOB

DOPRAVA: LETECKY (TURKISH AIRLINES)

UBYTOVÁNÍ: VILY VE 2 RŮZNÝCH LOKALITÁCH

DELEGÁTI: HONZA

CESTOVNÍ DOKLADY: CESTOVNÍ PAS + VÍZUM

chci jet