LAYNO KIDS WEEKEND vol. 1 (ČR)

Akční víkend pro Layno rodiny!

Po úspěšné premiéře LAYNO KIDS zájezdu ve Francii tady máme další akci pro Layňácké rodinky! Tentokrát to nebude nic vzdáleného a časově náročného! Dáme si nabitý prodloužený víkend v nádherném prostředí CHKO Žďárské vrchy v samém srdci Česka! I přesto, že je to spíše takový seznamovák rodičů a prcků, čeká tě i bohatý program! Bude to prostě nezapomenutelná akce, ze které se ti bude jenom těžce vracet domů!

Nesedí ti termín? Nevadí! Jedeme ještě v červnu!

Lokalita a ubytování

AREÁL JASENKA

Naprosto peckovní areál! Krom toho, že je zasazen do nádherné přírody, nabízí i hromadu aktivit a možností se vyřádit. Jsi ready? Jdeme na to. Dětské hřiště, kde si užijí ti nejmenší. Pro větší a rodiče je zde sportovní multifunkční hřiště, kde si můžeme začutat fotbálek nebo dát tenisový match. Nechybí ani hřiště na beach-volleyball, kde si můžeš v případě hezkého počasí hodit rybičku do písku. Když bude venku hnusně, tak si můžeš dát partičku billiardu nebo vyzkoušet, jak jsi na tom v ping-pongu nebo si zaházet šipky. Nechybí ani vnitřní dětská herna. Pokud budou velké vedra, tak se můžeš svlažit v koupacím jezírku s brouzdalištěm, které je hned vedle areálu. A kde se následně líp ohřát než u velkého venkovního ohniště a u toho si třeba opéct nějakého buřta a zabékat si s kytarou. Určitě budeš po celém dni vyčerpaný a budeš toužit po pořádném relaxu! Co takhle sauna? Samozřejmě s čepovaným pivkem a ochlazovacím jezírkem.

A tohle byl jenom výčet aktivit možných přímo v areálu. Ale v jeho nedalekém okolí je těch možností ještě jednou tolik. Takže ještě nevstávej, znovu se usaď a čti. Velké množství turistických tras s přírodními památkami (přímo kolem areálu vede Cyrilometodějská stezka „Po stopách posledního vlka“, do 3km od areálu je Pohledecká skála, Vávrova skála či skalní útvar Velyrba). Asi 300m daleko od střediska na okraji rozsáhlého lesního komplexu je Zuberský rybník – skvělá volba na koupačku. Trošku dál pak můžeš objevovat Tři Kříže, skalní útvary Čtyři Palice, Malinskou skálu či Devět skal, poutní kostel na Zelené hoře, zámek Karlštejn či zříceninu hradu Dalečín. Pokud bys hledal něco víc pro děti, tak se nabízí lanové centrum Domanín, zookoutek v Novém Městě n. M., pohádková vesnička Podlesíčko, sportovní areál Borovinka Les Resort s minigolfem a lanovým centrem nebo Modely vláčků ve Žďáru. Chceš si vzít kolo? No jasně! V okolí je nespočet cyklostezek, singletracků, ale i pumptracky.

 

V areálu se nachází i stylová RESTAUARACE (11:30-19:00), kde si krom toho, že tam dostaneš chutnou polopenzi, můžeš dát i čepované pivko a něco dobrého k obědu. A nechybí ani BAR (10:00-22:00), kde to můžeš patřičně rozjet až děti usnou!

UBYTKO bude k dispozici buď v pokojích pro 2 osoby s vlastní sociálkou a možností přistýlky nebo v chatkách pro 4 osoby s vlastní sociálkou a možností přistýlky. Nečekej žádný punk, ale krásně zrekonstruované a útulné ubytko!

2LŮŽKOVÉ POKOJE

Celkem jich máme k dispozici 10. Jedná se o nově zrekonstruované útulné pokoje s manželskou postelí, vlastní koupelnou se sprchou a WC, ledničkou a výhledy do přírody. V případě zájmu je i možnost dětské přistýlky.

CHATKY PRO 4 OSOBY

Dvoupatrové chatky s regulovatelným vytápěním a klimatizací a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. V přízemí se nachází manželská postel, rozkládací gauč, lednice a předsíň. V patře jsou pak 2 oddělené postele a venku chillovací teráska. Celkem máme k dispozici 10 chatek!

V ceně pobytu máš i 2x POLOPENZI!

Program a doplňky

Krom hromady možností vyžití, které nabízí samotný areál, bude ještě neskutečně nabitý a rozmanitý LAYNO PROGRAM a to jak pro rodiče, tak i pro děti. Detailní program se ještě doladí podle věku dětí a zájmu o jednotlivé aktivity, ale tady aspoň nástřel toho, na co se můžeš těšit:

DĚTI:

 • JÓGAHRÁTKY SE ZVÍŘATKY – jóga pro nejmenší formou hry se zvířátky
 • AKRO KIDS – sportovní hry a postřehovky na rozcvičku, základní gymnastika na airtracku, párová akrobacie ve dvojicích (jogamatky), akrobacie na kruhu a na tyči (konstrukce a stage s tyčí)
 • MUZIKOHRANÍ – vyzkoušíš si různé hudební nástroje společně se zpíváním, tancováním…
 • VÝROBA HUDBENÍCH NÁSTROJŮ
 • KREATIVNÍ AKTIVITY – tvorba koláží, vlastních odznaků
 • NAFUKOVACÍ ATRAKCE
 • MAŠKARNÍ VEČÍREK

RODIČE:

 • JÓGA – pomalá/rychlá/taneční
 • CHAIRDANCE PRO MAMINKY – aneb naučíš se se židlí takové věci, že bude táta čumět
 • ZVUKOVÁ A ŘÍZENÁ MEDITACE – relax s tibetskou mísou a dalšími netradičními zvuky
 • PIVNÍ SOUTĚŽE – dáme beerpong?

Doprava

Doprava je na tento zájezd VLASTNÍ!

Naplánuj si svůj příjezd na pátek 17. května nejdřív na 15. hodinu. Nic se ale nestane, pokud přijedeš později.

Odjezd z místa pak počítej v neděli po obědě.

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 2 noci na 2lůžkovém pokoji nebo 4lůžkové chatce
 • POLOPENZE - počínaje páteční večeří a pondělní snídaní konče
 • LAYNO PROGRAM – pro rodiče i děti
 • POBYTOVÁ TAXA
 • FOTO Z AKCE – po návratu do ČR
 • ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku CK
 • OBĚDY – lze si doplatit plnou penzi (+400 Kč za 2 obědy)
 • SAUNA/HŘIŠTĚ - platí se dodatečný pronájem

Varianty zájezdu

Cena za CHATKU obsazenou 4 osobami nad 12 let12 600 Kč
Cena za POKOJ obsazený 2 osobami nad 12 let6 900 Kč
SLEVA za dítě ve věku 3 až 11 let na normální posteli- 400 Kč
PŘÍPLATEK za dítě ve věku 3 až 11 let na přistýlce na pokoji či chatce 2 300 Kč
DÍTĚ POD 3 ROKY bez nároku na stravu a vlastní postelZDARMA

FAQ

Video

LAYNO KIDS WEEKEND vol. 1 (ČR)
17. - 19. květen 2024
Zubří, kraj Vysočina
48/70
od 2 300 Kč
od 2 300 Kč

LOKALITA: ZUBŘÍ (kraj Vysočina)

KAPACITA: 70 OSOB (z toho 30 dětí)

DOPRAVA: VLASTNÍ

UBYTOVÁNÍ: CHATKY / POKOJE

DELEGÁTI: TOMÁŠ, HŘÍVA, KARČA

chci jet