Turistika na LOFOTECH (PŘEDREZERVACE)

Treky, rybářské vesničky a nádherné pláže!

Další novinka v naší nabídce, o kterou jste nás tak dlouho prosili. Detaily zájezdu ještě připravujeme, nicméně něco už je jasné! Poletíme ve 3 různých termínech – 4. – 12. července, 5. – 15. září a 17.-24. září 2024. Doprava bude letecky z Prahy s přestupem v Oslu a v ceně zájezdu budeš mít i 2 velké odbavené zavazadla (23kg). Na místě se budeme pohybovat dodávkami a strávíme tam 710 nocí (podle termínu), což je dost dlouho na to, abych Lofoty dopodrobna prozkoumali. Spát budeme v chatkách, rorbuerech“ (rybářských domcích) nebo hostelech a program bude nabitý – hlavní náplní budou rozhodně treky na ty nejkrásnější místa a vrcholky, ale určitě navštívíme i několik malebných rybářských vesniček a nádherných pláží, ochutnáme místní speciality a možná se budeme i plavit na lodi…a podle zvoleného termínu budeš mít možnost zažít buď půlnoční slunce nebo polární záři! Bude to prostě krása! Severská krása!

 

 

Lokalita a ubytování

Lofoty asi ani není třeba představovat – čeká tě nespočet nádherných treků s neuvěřitelnými výhledy, romantické rybářské vesničky, malebné přístavy, nádherné písčité pláže s průzračnou vodou, místní kuchyně plná čerstvých ryb, drsné klima a hromada nezapomenutelných zážitků! Ubytování budeme převážně v chatkách nebo hostelech, takže pohodlí zajištěno.

 

Program a doplňky

Ten bude opravdu bohatý, ale hlavní náplní budou rozhodně treky, jelikož ty na Lofotech jsou opravdu nádherné a jedinečné. Detaily programu a podrobný itinerář ještě doplníme, neboj. Teď jde jenom o to, ať si zajistíš své místo!

Doprava

Na tento zájezd pofičíme letecky z Prahy s přestupem v Oslu. A poletíme nejblíž, jak to jen jde – na letiště Harstad/Narvik, takže není nutný žádný dlouhý transfer z letiště. V ceně zájezdu máš i 2 velké odbavené zavazadla (23kg).

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

  • ZPÁTEČNÍ LETENKA – let z Prahy s přestupem v Oslu, včetně 2ks odbaveného 23kg zavazadla
  • DOPRAVA NA LOFOTECH – dodávkami, včetně PHM!
  • UBYTKO – v chatkách/hostelech
  • FOTO ZE ZÁJEZDU - po návratu do ČR
  • SLUŽBY DELEGÁTŮ - 24/7 ti budou k dispozici
  • POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD ÚPADKU CK - to, aby bylo všechno v cajku
  • STRAVA – budeme zastavovat pravidelně v obchodech a kuchtit na ubytku
  • VOLITELNÉ VSTUPY – muzea, skanzeny, ...
  • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zařídit včetně pojištění storna zájezdu, odpovědnosti,...

Varianty zájezdu

PŘEDBĚŽNÁ CENA30-35 tis. Kč

FAQ

Video

Turistika na LOFOTECH (PŘEDREZERVACE)
3 termíny (4.-12.7, 5.-15.9., 17.-24.9.)
Lofoty, Norsko
38/56
cca. 30-35 tis. Kč
cca. 30-35 tis. Kč

LOKALITA: LOFOTY, NORSKO

KAPACITA: 16-24 OSOB / TERMÍN

DOPRAVA: LETECKY Z PRAHY

UBYTOVÁNÍ: CHATKY/HOSTEL

DELEGÁTI: DOPLNÍME

NÁROČNOST: STŘEDNÍ/VYŠŠÍ

CESTOVNÍ DOKLADY: OBČANKA/PAS

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 6/7

chci jet