Surfy v MAROKU

Týdenní kurz na pobřeží Afriky!

Chceš se naučit surfovat? A co takhle tuhle silně návykovou aktivitu vyzkoušet v nádherné zemi, která tomu všemu dodá ještě pořádný kulturní zážitek? V tom případě nemáš o čem přemýšlet! Sbal si věci, vyrážíme surfovat do Afriky! Konkrétně do Maroka, do jedné z jeho nejkrásnějších částí – Imsouane. Těšit se můžeš na vlny Atlantiku, ubytko ve vile kousek od pláže, 4x 2hodinové intenzivní surfařské lekce pod vedením českých a místních profesionálů, možnost si kdykoliv zadarmo půjčit surfařské vybavení nad rámec lekcí, videocoaching, přednášky o počasí a vlnách, bandu dalších mladých česko-slovenských surfařů, krásné pláže a zátoky, chutnou místní kuchyně plnou čerstvých ryb a ovoce, výlety do okolí, venkovní grilovačky a BBQ a další možné aktivity. Prostě týden maximálních zážitků!

Zájezd je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilejší surfaře, co už mají pár vln za sebou! 

Lokalita a ubytování

Vesnička Imsouane se nachází na pobřeží Atlantiku. Najdeš zde několik obchodů, rybí trh a hlavně 2 surfové spoty se čtyřmi point breaky. Surfspot La Catedrall situovaný na západě chrlí vlny nonstop bez ohledu na roční období nebo měsíce a najdeš zde 3 point breaky –  jak levé tak pravé. Tady je dno většinou písčité. Levačka chodí přes reef, ale ten není ostrý a když je dost vody, je to super. Dále se ve vesničce nachází spot Pointe d´Imessouane (La beie) s písčitým dnem, kde chodí nejdelší pravá vlna v Maroku. Vlna je tak dlouhá, že zpátky na lineup budeš chodit raději pěšky :). Je dokonce 6. nejdelší na světě. Je také navíc velmi beginners friendly. Není potřeba řešit odliv nebo příliv, vlny zde Atlantik chrlí pořád. Oba tyto spoty jsou od vily 5 minut chůze. Žádné transporty a dlouhé procházky na pláže tady nehrozí.

Ubytováni budeme na české surfařské vile, která se nachází 300 metrů od pláže Pointe d’Imessouane a 400 metrů od spotu La Cathedrale, takže za vlnami není potřeba dojíždět a na surf chodíme 5 minuty pěšky. Každé ráno pro vás bude připravena fresh snídaně, při které je podáván taky tradiční marocký čaj. Při večeřích naopak ochutnáš národní jídlo tajine, kuskus či ryby ulovené nedaleko vesnice.

K dispozici nám budou 2-5lůžkové pokoje. Ve vile má každé patro plně vybavenou kuchyň, lednici a koupelnu s WC, je zde taky lounge posezení uvnitř i venku, terasa na střeše s výhledem na oceán a západy sluce. Nechybí WIFI, tiskárna a pracovní koutek s PC pro vyřízení mailů.

 

Program a doplňky

VÝUKA SURFINGU

4 x 2hodinová lekce pod vedením zkušených instruktorů (český + místní), zapůjčení veškerého nutného vybavení (surf, neopren, leash,…) a to i nad rámec výuky (takže můžeš jít kdykoliv do oceánu otestovat svoje skills), videocoaching, přednášky o počasí a vlnách, photo session. Výuka je časově závislá na počasí –  v případě nevyhovujícího bude vymyšlen náhradní program.

DALŠÍ PROGRAM:

SURFSKATE – k zapůjčení ti budou surfskejty, na kterých můžeš zdokonalovat své skills. Celá vesnička je protkaná kvalitním asfaltem a přímo svádí k jízdě na skatu.

KOLO – okolní terén a krajina umožňuje toulky na kolech, které si taky budeš moci půjčit. Taková projížďka arganovým hájem je super relax

BĚH – vesnička je situována mezi útesy, podél kterých si můžete během krásně pročistit hlavu. A to jak v terénu, tak na asfaltu.

JÓGA – Na pláž je to kousíček, ale kdyby se ti nechtělo, tak i střecha vily nabízí ideální jógové podmínky.

RYBAŘENÍ – v Maroku není potřeba na chytání ryb vlastnit povolení ani jiné doklady. Vybavení si navíc můžeš půjčit na vile.

VÝLETY DO OKOLÍ – ať už do okolní přírody nebo do měst, možností je spoustu. Např. Ouzoud, Paradise Valley, Essaouiru, Marakéš či Agadir.

Doprava

Doprava je u tohoto zájezdu VLASTNÍ!

LETENKA – zpáteční letenka na trase Vídeň-Agadir se aktuálně pohybuje v našem termínu v rozmezí 2500 Kč – 4500 Kč s Ryanair. Cena se liší podle velikosti zavazadla.

Žádné doplatky za transfery v Maroku! Transfery z letiště na vilu a zpět máš v ceně!

Do Maroka lze cestovat s platným cestovním pasem (s minimální platností 3 měsíců po vstupu do země) a bez vízové povinnosti! 

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • VÝUKA SURFINGU - 4 x 2hodinová lekce s českými lektory
 • UBYTKO - 7 nocí v surfařské vile na pláži
 • STRAVA - 7x snídaně, 1x venkovní grill, 2x tradiční večeře
 • ZAPŮJČENÍ POTŘEBNÉHO VYBAVENÍ - během lekcí i mimo ně
 • TRANSPORT Z/NA LETIŠTĚ - na vilu
 • VÝLET - celodenní trip na jedno z mnoho nádherných míst v okolí
 • VIDEOCOACHING A PŘEDNÁŠKY - ať se můžeš zlepšovat a dozvědět se víc
 • SLUŽBY DELEGÁŮ – 24/7
 • POBYTOVÁ TAXA, POVLEČENÍ, SPOTŘEBA VODY A ELEKTŘINY - vše v ceně
 • POJIŠTĚNÍ CK - proti úpadku...to musí být
 • DOPRAVA DO MAROKA - zpáteční letenka stojí cca 2500-4500 Kč
 • STRAVA - v ceně máš pouze snídaně, 1x grilovačka a 2x večeři

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU15 990 Kč
SLEVA "opět z Laynem"-500 Kč
SLEVA přihlášení do 30. září 2023-500 Kč
V případě využití služby BENEFIT PLUS je nutné mít smlouvu na 1 osobu a nelze využít dalších nabízených slev (pouze za vlastní dopravu)

FAQ

Nikdy jsem nesurfoval. Zvládnu to?

Jasně. Tento kurz je určený i úplným začatečníkům. Na startu si Vás instruktoři rozdělí do skupinek podle výkonosti.

Je možné jet na tento zájezd úplně sám?

Určitě není žádný problém. Hned první den si budeš připadat jako v nové rodině.

Dá se připlatit za extra hodiny surfu navíc?

V ceně zájezdu máš 4 dvouhodinové intenzivní lekce. Pokud bys chtěl nějaké lekce navíc, tak určitě není problém, je to o domluvě. Co je super, že si můžeš kdykoliv a zadarmo nad rámec lekcí půjčit vybavení a jít surfovat sólo.

Video

Surfy v MAROKU
12. - 19. prosince 2023
Imsouane, Maroko
4/15
od 14 990 Kč
od 14 990 Kč

LOKALITA IMSOUANE, MAROKO

KAPACITA: 15 OSOB

DOPRAVA: VLASTNÍ (LETECKY)

STRAVA: SNÍDANĚ + 1X GRILOVAČKA A 2X TRADIČNÍ VEČEŘE

UBYTOVÁNÍ: SURFAŘSKÁ VILA U PLÁŽE

POČET SURFOVÝCH LEKCÍ: 4x 2HOD

DELEGÁTI: TOMÁŠ

CESTOVNÍ DOKLADY: PLATNÝ CESTOVNÍ PAS (PLATNOST MIN. 3 MĚSÍCE PO VSTUPU)

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 6

chci jet