TÁBOR pro dospělé „SURVIVOR“

Vrať se zpátky do svých dětských let!

A je to tady! 5. ročník legendárního tábora pro dospělé! Vrať se zpátky v čase do svých dětských let. Do dob, kdy si jezdil na tábory, na které doteď vzpomínáš! Že jsi na táboru nikdy nebyl? Nevadí! S námi si letos můžeš zažít své „poprvé“. A vůbec nevadí, že už nejsi dítě!

Jen si to představ – táboráky s kytarou a opékáním buřtů, rozdělení do družstev, ranní rozcvičky, dopisy z domova, stezka odvahy, soutěže o odměny, tvoření táborové vlajky, denní služby, táborové lásky, ale hlavně nezapomenutelné zážitky a noví kámoši! Nevadí, že už ti táhne na 30, práce ti přetéká přes hlavu a na krku hypotéka. Na tohle všechno s námi na týden zapomeneš a budeš zase tím bezstarostným dítětem, které dělá blbosti a je mu to jedno! Zapomeneš na všechny strasti každodenního života a jediné, co tě bude zajímat je, aby byl tvůj kmen lepší než ty další, co bude ten den na jídlo a jestli už je otevřený táborový bar…

Tak neváhej a pojď si s námi připomenout svá dětská léta! První 4 ročníky byly legendární a ne jinak tomu bude letos! Vracíme se zpět k formátu „Survivor„, takže se můžeš těšit na kmenovky, hledání skrytých imunit, soutěže o individuální imunitu,… Pro letošní ročník máme připravenou hromadu nových aktivit, vychytávek a změn v programu, takže to bude naprosté dělo a ještě o level výš oproti předchozím 4 ročníkům! Na táboře prostě nesmíš chybět!

Lokalita a ubytování

Flashback do svých mladých let prožiješ v rekreačním středisku Borek, které se nachází kousek od Miletína (Královehradecký kraj) na samotě uprostřed lesů. K dispozici budeme mít kromě ubytování i klubovnu, vlastní pařbák (diskotéku), kuchyň, společnou jídelnu, bar, venkovní pergolu, velký venkovní bazén, multifunkční sportovní hřiště, tábořiště a neomezený prostor v lesích a na loukách v okolí!

Bydlet budeme ve 4lůžkových dřevěných chatkách (většinou umisťujeme 2-3 lidi), unimu (pokoje pro 4-8 osob) nebo v hlavní budově v pokojích pro 12 osob (umisťujeme většinou max. 6-8 osob). V areálu se nachází společné sprchy a WC! V ceně zájezdu máš i plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). A nečekej žádnou táborovou šlichtu, protože obědy a večeře budou v režii Fully Belly foodtruck a to ti garantujeme, že si pošmákneš jak nikdy! Zajištěn bude i nepřetržitý nealko pitný režim, takže ti odpadá jedna starost navíc! 2-3x za týden tě čeká i extra BBQ, kde si budeš moci dát třeba nějaký vymazlený hambáč, sandwich nebo jinou gastrodobrotu.

Program a doplňky

Čekají tě různé týmové soutěže, které prověří tvou fyzickou zdatnost, logické uvažování, kreativitu, týmovost a schopnost vymýšlet ty správné strategie. Kromě klasických táborových aktivit zažiješ i hromadu nových věcí. Čeká tě prostě kombinace dětského tábora, moderních aktivit, adrenalinu, zábavy, večírků a chillování v partě mladých lidí. Program bude každý den pořádně nadupaný! Čekají tě klasické hry a aktivity, které si z dětství pamatuješ!

Celý týden bude probíhat celotáborová hra ve stylu Survivor, kdy tě rozdělíme do 4 kmenů, které proti sobě budou bojovat v různých soutěžích! Určitě nebude chybět ani výroba oddílové vlajky, táboráky s buřty a kytarou, stezka odvaha, bobříci, ranní rozcvičky a nástupy, výlety do okolí, koupačky v bazénu, chilovačky na dece s vodárnámi a spoustu týmových i individuálních her/soutěží! Na své si taky přijdou fanoušci různých sportů a moderních aktivit (airtrack, vodní fotbálek,…), a chybět nebudou ani posilovací cvičení jako kruhové tréninky, tabata a další. Pokud počasí dovolí tak si dáme volejbal, nohejbal, fotbal, ringo a další sporty! A co takhle si osvěžit paměť při workshopech na rozdělávání ohně, práci s buzolou, morseovku, vázání uzlů, první pomoc? Nudit se rozhodně nebudeš, to ti garantujeme!

A co by to byl za párty tábor bez našich oblíbených pivních soutěží? Určitě tě neochudíme o beer-pong a flip cup. A večer samozřejmě divoké tematické večírky s DJem, při kterých budeš moci přes náš message board psát ostatním vtipné nebo jiné vzkazy! U toho prostě musíš být! Navíc signál na mobil je tady jenom na jednom konkrétním místě, takže otravovat tě nikdo nebude a když budeš chtít něco nutného vyřídit, tak si tam zajdeš.

Doprava

Doprava je u tohoto zájezdu vlastní, ale nezoufej. Ať jsi z Ostravy, Opavy, Olomouce, Brna či z Prahy, na místě jsi autem za 2 až 3 hodiny, takže fakt kousek! Schválně jsme vybírali lokalitu uprostřed republiky. Před každým zájezdem vytváříme skupinu na facebooku, kde se můžeš domluvit na případné spolujízdě.

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 8 nocí v rekreačním středisku Borek
 • PLNÁ PENZE – 7x plná penze + 1x snídaně a večeře
 • PROGRAM – celotáborová hra, sportovní aktivity, workshopy, večírky, táboráky,...
 • NEALKO PITNÝ REŽIM - po celý den, abys nám neuschl/a žízní
 • SPORT. VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ - míče, rakety, ringo, posilovací náčiní a další
 • SPORTOVIŠTĚ A BAZÉN - všechno je ti zadarmo k dispozici, žádné doplatky
 • FOTO - ať máš co ukazovat doma
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe a udělají pro tebe první poslední
 • ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku CK (to ale nehrozí :-))
 • DOPRAVA – krátká dojezdová vzdálenost ze všech koutů republiky
 • ALKO PITNÝ REŽIM – nebude chybět táborový bar s vychlazenými drinky
 • EXTRA AKTIVITY – startovné na beer-pong a flip cup
 • VEČERNÍ BBQ - 2x až 3x za týden si během párty budeš moci dát nějaké pořádné gastro porno
 • KAFÉ - bereme kávovar a ceny budou spíš symbolické, rozpustnou kávu máš v ceně

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU8 290 Kč
SLEVA "OPĚT S LAYNEM"- 500 Kč
FIRST MINUTE SLEVA - přihlášení do 30. dubna 2024- 500 Kč

FAQ

Můžu jet sám?

Jasně! Hodně lidí jezdí na naše tábory sólo. A je to možná ještě lepší než jet ve skupince kámošů, protože tě to nutí seznámit se s více lidmi. Vůbec se nemáš čeho bát. Hned první den se staneš součástí kmene o 20-30 lidech a na konci týdne budeš mít pocit, že jsou tvoje rodina. Poznáš hromadu nových lidí a se spoustou z nich se budeš vídat určitě i po táboře!

Co znamená "pro dospělé"?

Jezdí s námi všechny věkové kategorie od čerstvě dospělých až po starší kousky, ale průměrný věk účastníků 3 předchozích ročníků byl celkově 29 let a nejvíce bylo ve věkovém rozmezí 26-33let. Ale klidně s námi můžeš jet i když je ti 16 (pokud ti to doma posvětí) nebo 50.

Jak vypadá takový den na táboře?

Kolem 7:30 je budíček a rozcvička. Pak následuje snídaně a nástup, kde se dozvíš, co se ten den bude dít. Kolem 10. hodiny tě čeká nějaké týmová soutěž nebo bodovací aktivita, většinou na louce nebo u bazénu. Ve 12 lahodný oběd (polívka a druhé) od našeho master kuchaře. Odpolední klid po obědě můžeš využít třeba na hraní společenských her se svými souputníky nebo zevlovačku s vodárnou na dece u bazénu nebo na prochajdu v okolí. Po odpolední nástupu okolo 2.hodiny následuje další soutěž (ať už sportovní, logická, kreativní,...). Po ní máš pak nějaké to cvičení s předcvičující. Okolo 6 labůžu večeře a po ní večerní program - buďto pořádný táborák s buřty a kytarou nebo divoká tematická párty nebo třeba stezka odvahy. Ani nevíš, kolik se toho dá za 1 den stihnout :-)

Jezdí na tábory víc kluků nebo holek?

Je to zhruba stejně, možná s mírnou převahou kluků. Za poslední 3 ročníky je poměr všech účastníků asi 55% kluci a 45% holky. Ale není to žádná sausage párty, neboj. A předpokládáme, že podobně tomu bude i letos.

Můžu vzít na tábora s sebou psa?

Jasně, pokud to není žádný agresivní trhač hlav, tak s tím nemáme problém. Ubytování budeš mít s největší pravděpodobností na chatce s někým, komu pes nevadí. Akorát pro psy máme omezenou kapacitu, takže kdo ho dřív nahlásí, má přednost.

Jak se na táboře stravuje a něco na pití bude?

Každé ráno pro tebe bude připravená vydatná snídaně, včetně teplého čaje či instantní kávy. Espresso/lungo si můžeš koupit za symbolickou cenu z našeho kávovaru. Oběd a večeře budou v režii Fully Belly Food truck, takže nečekej žádnou táborovou šlichtu, ale vymazlené dobroty. V poledne polívka a druhý chod a na večeři jenom druhé. Některé večery pak budou i venkovní BBQ dobroty, které si budeš moci koupit nad rámec. Nealko pitný režim v podobě vody se šťávou máš po celý den v ceně a pak je tady táborový bar, kde si můžeš koupit čepované pivo, prosecco, nějakou tu míchačku nebo třeba malinovku. Žízní určitě neumřeš :-)

Musím se zúčastnit programu?

Nemusíš, ale bude to škoda, protože bude fakt bohatý. Ale necháme to na tobě. Pokud budeš chtít zevlovat a užívat si táborovou pohodu, tak můžeš. Jsi přeci dospělý!

Nejím maso, najím se?

Jasně! Pokud jsi vegetarián, vegan, celiak nebo trpíš nějakou intolerancí, tak uděláme maximum, abychom ti vyšli vstříc a připravili i pro tebe nějaké jídlo! Domluvíš se kdyžtak s kuchařem...

Nejsem sportovní typ, můžu jet?

Určitě. Soutěže nebudou jenom sportovní a pohybové, ale i nějaké logické, kreativní a pivní. A i ty pohybové určitě zvládneš.

Video

TÁBOR pro dospělé „SURVIVOR“
24. srpna - 1. září 2024
Tábor Borek u Miletína
92/120
od 7 290 Kč
od 7 290 Kč

LOKALITA: BOREK U MILETÍNA

KAPACITA: 120

DOPRAVA: VLASTNÍ

UBYTOVÁNÍ: CHATKY, BUDOVA, UNIMO

DELEGÁTI: TOMÁŠ, HONZA A HROMADA DALŠÍCH

NÁROČNOST: STŘEDNÍ

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 5

chci jet