TÁBOR pro dospělé (PŘEDREZERVACE)

Vrať se zpátky do svých dětských let!

5. ročník legendárního tábora pro dospělé je tady! Vrať se zpátky v čase do svých dětských let. Do dob, kdy si jezdil na tábory, na které doteď vzpomínáš! Že jsi na táboru nikdy nebyl? Nevadí! S námi si letos můžeš zažít své „poprvé“. A vůbec nevadí, že už nejsi dítě!

Jen si to představ – táboráky s kytarou a opékáním buřtů, rozdělení do družstev, ranní rozcvičky, dopisy z domova, stezka odvahy, soutěže o odměny, tvoření táborové vlajky, denní služby, táborové lásky, ale hlavně nezapomenutelné zážitky a noví kámoši! Nevadí, že už ti táhne na 30, práce ti přetéká přes hlavu a na krku hypotéka. Na tohle všechno s námi na týden zapomeneš a budeš zase tím bezstarostným dítětem, které dělá blbosti a je mu to jedno! Zapomeneš na všechny strasti každodenního života a jediné, co tě bude zajímat je, aby byl tvůj kmen lepší než ty další, co bude ten den na jídlo a jestli už je otevřený táborový bar…

Tak neváhej a pojď si s námi připomenout svá dětská léta! První 4 ročníky byly legendární a pro letošek chystáme spoustu změn a vychytávek, takže to bude ještě o level výš!

NEZÁVAZNÁ PŘEDREZERVACE! Registrací na tento zájezd si zajistíš své místo. Je to nezávazné a zda doopravdy pojedeš či nikoliv se můžeš rozhodnout až ve chvíli, kdy doplníme podrobnosti jako přesnou cenu zájezdu, program atd. (měli bychom vědět ke konci letošního roku). Až potom ti vytvoříme cestovní smlouvu a domluvíme se za záloze 🙂

Lokalita a ubytování

Flashback do svých mladých let prožiješ v rekreačním středisku Borek, které se nachází kousek od Miletína (Královehradecký kraj) na samotě uprostřed lesů. K dispozici budeme mít kromě ubytování i klubovnu, vlastní pařbák (diskotéku), kuchyň, společnou jídelnu, bar, venkovní pergolu, velký venkovní bazén, multifunkční sportovní hřiště, tábořiště a neomezený prostor v lesích a na loukách v okolí!

Bydlet budeme ve 4lůžkových dřevěných chatkách (většinou umisťujeme 2-3 lidi), unimu (pokoje pro 4-8 osob) nebo v hlavní budově v pokojích pro 12 osob (umisťujeme většinou max. 6-8 osob). V areálu se nachází společné sprchy a WC! V ceně zájezdu máš i plnou penzi (snídaně, oběd, večeře). Zajištěn bude i nepřetržitý nealko pitný režim, takže ti odpadá jedna starost navíc! 2-3x za týden tě čeká i extra BBQ, kde si budeš moci dát třeba nějaký vymazlený hambáč, sandwich nebo jinou gastrodobrotu.

Program a doplňky

Čekají tě různé týmové soutěže, které prověří tvou fyzickou zdatnost, logické uvažování, kreativitu, týmovost a schopnost vymýšlet ty správné strategie. Kromě klasických táborových aktivit zažiješ i hromadu nových věcí. Čeká tě prostě kombinace dětského tábora, moderních aktivit, adrenalinu, zábavy, večírků a chillování v partě mladých lidí. Program bude každý den pořádně nadupaný! Čekají tě klasické hry a aktivity, které si z dětství pamatuješ!

Celý týden bude probíhat celotáborová hra, při které budeš sbírat body pro svůj tým! Určitě nebude chybět ani výroba oddílové vlajky, táboráky s buřty a kytarou, stezka odvaha, bobříci, ranní rozcvičky a nástupy, výlety do okolí, koupačky v bazénu, chilovačky na dece s vodárnámi a spoustu týmových i individuálních her/soutěží! Na své si taky přijdou fanoušci různých sportů a moderních aktivit (airtrack, vodní fotbálek,…), a chybět nebudou ani posilovací cvičení jako kruhové tréninky, tabata a další. Pokud počasí dovolí tak si dáme volejbal, nohejbal, fotbal, ringo a další sporty! A co takhle si osvěžit paměť při workshopech na rozdělávání ohně, práci s buzolou, morseovku, vázání uzlů, první pomoc? Nudit se rozhodně nebudeš, to ti garantujeme!

A co by to byl za párty tábor bez našich oblíbených pivních soutěží? Určitě tě neochudíme o beer-pong a flip cup. A večer samozřejmě divoké tematické věčírky s DJem, při kterých budeš moci přes náš message board psát ostatním vtipné nebo jiné vzkazy! U toho prostě musíš být! Navíc signál na mobil je tady jenom na jednom konkrétním místě, takže otravovat tě nikdo nebude a když budeš chtít něco nutného vyřídit, tak si tam zajdeš.

Doprava

Doprava je u tohoto zájezdu vlastní, ale nezoufej. Ať jsi z Ostravy, Opavy, Olomouce, Brna či z Prahy, na místě jsi autem za 2 až 3 hodiny, takže fakt kousek! Schválně jsme vybírali lokalitu uprostřed republiky. Před každým zájezdem vytváříme skupinu na facebooku, kde se můžeš domluvit na případné spolujízdě.

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 8 nocí v rekreačním středisku Borek
 • PLNÁ PENZE – 7x plná penze + 1x snídaně a večeře
 • PROGRAM – celotáborová hra, sportovní aktivity, workshopy, večírky, táboráky,...
 • NEALKO PITNÝ REŽIM - po celý den, abys nám neuschl/a žízní
 • SPORT. VYBAVENÍ K ZAPŮJČENÍ - míče, rakety, ringo, posilovací náčiní a další
 • SPORTOVIŠTĚ A BAZÉN - všechno je ti zadarmo k dispozici, žádné doplatky
 • FOTO - ať máš co ukazovat doma
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe a udělají pro tebe první poslední
 • ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku CK (to ale nehrozí :-))
 • DOPRAVA – krátká dojezdová vzdálenost ze všech koutů republiky
 • ALKO PITNÝ REŽIM – nebude chybět táborový bar s vychlazenými drinky
 • EXTRA AKTIVITY – startovné na beer-pong a flip cup
 • VEČERNÍ BBQ - 2x až 3x za týden si během párty budeš moci dát nějaké pořádné gastro porno
 • KAFÉ - bereme kávovar a ceny budou spíš symbolické, rozpustnou kávu máš v ceně

Varianty zájezdu

Předběžná cena7-8 tis. Kč

FAQ

Můžu jet sám?

Jasně! Hodně lidí jezdí na naše tábory sólo. A je to možná ještě lepší než jet ve skupince kámošů, protože tě to nutí seznámit se s více lidmi. Vůbec se nemáš čeho bát. Hned první den se staneš součástí kmene o 20-30 lidech a na konci týdne budeš mít pocit, že jsou tvoje rodina. Poznáš hromadu nových lidí a se spoustou z nich se budeš vídat určitě i po táboře!

Co znamená "pro dospělé"?

Jezdí s námi všechny věkové kategorie od čerstvě dospělých až po starší kousky, ale průměrný věk účastníků 3 předchozích ročníků byl celkově 29 let a nejvíce bylo ve věkovém rozmezí 26-33let. Ale klidně s námi můžeš jet i když je ti 16 (pokud ti to doma posvětí) nebo 50.

Jak vypadá takový den na táboře?

Kolem 7:30 je budíček a rozcvička. Pak následuje snídaně a nástup, kde se dozvíš, co se ten den bude dít. Kolem 10. hodiny tě čeká nějaké týmová soutěž nebo bodovací aktivita, většinou na louce nebo u bazénu. Ve 12 lahodný oběd (polívka a druhé) od naši kuchařky Sáji. Odpolední klid po obědě můžeš využít třeba na hraní společenských her se svými souputníky nebo zevlovačku s vodárnou na dece u bazénu nebo na prochajdu v okolí. Po odpolední nástupu okolo 2.hodiny následuje další soutěž (ať už sportovní, logická, kreativní,...). Po ní máš pak nějaké to cvičení s předcvičující. Okolo 6 labůžu večeře a po ní večerní prgram - buďto pořádný táborák s buřty a kytarou nebo divoká tematická párty nebo třeba stezka odvahy. Ani nevíš, kolik se toho dá za 1 den stihnout :-)

Jezdí na tábory víc kluků nebo holek?

Je to zhruba stejně, možná s mírnou převahou kluků. Za poslední 3 ročníky je poměr všech účastníků asi 55% kluci a 45% holky. Ale není to žádná sausage párty, neboj. A předpokládáme, že podobně tomu bude i letos.

Můžu vzít na tábora s sebou psa?

Jasně, pokud to není žádný agresivní trhač hlav, tak s tím nemáme problém. Ubytování budeš mít s největší pravděpodobností na chatce s někým, komu pes nevadí. Akorát pro psy máme omezenou kapacitu, takže kdo ho dřív nahlásí, má přednost.

Jak se na táboře stravuje a něco na pití bude?

Každé ráno pro tebe bude připravená vydatná snídaně, včetně teplého čaje či instantní kávy. Espresso/lungo si můžeš koupit za symbolickou cenu z našeho kávovaru. Oběd a večeře budou v režii kuchařky Sáji (autorky knížky Spolu sníme), takže nečekej žádnou táborovou šlichtu, ale vymazlené dobroty. V poledne polívka a druhý chod a na večeři jenom druhé. Některé večery pak budou i venkovní BBQ dobroty, které si budeš moci koupit nad rámec. Nealko pitný režim v podobě vody se šťávou máš po celý den v ceně a pak je tady táborový bar, kde si můžeš koupit čepované pivo, prosecco, nějakou tu míchačku nebo třeba malinovku. Žízní určitě neumřeš :-)

Musím se zúčastnit programu?

Nemusíš, ale bude to škoda, protože bude fakt bohatý. Ale necháme to na tobě. Pokud budeš chtít zevlovat a užívat si táborovou pohodu, tak můžeš. Jsi přeci dospělý!

Nejím maso, najím se?

Jasně! Pokud jsi vegetarián, vegan, celiak nebo trpíš nějakou intolerancí, tak uděláme maximum, abychom ti vyšli vstříc a připravili i pro tebe nějaké jídlo! Domluvíš se kdyžtak s kuchařkou...

Nejsem sportovní typ, můžu jet?

Určitě. Soutěže nebudou jenom sportovní a pohybové, ale i nějaké logické, kreativní a pivní. A i ty pohybové určitě zvládneš.

Video

TÁBOR pro dospělé (PŘEDREZERVACE)
24. - 31. srpna 2024
Tábor Borek u Miletína
31/100
7-8 tis. Kč
7-8 tis. Kč

LOKALITA: BOREK U MILETÍNA

KAPACITA: 100

DOPRAVA: VLASTNÍ

UBYTOVÁNÍ: CHATKY, BUDOVA, UNIMO

DELEGÁTI: TOMÁŠ, HONZA A HROMADA DALŠÍCH

NÁROČNOST: STŘEDNÍ

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 5

chci jet