Exotické SEYCHELY

nádherné pláže, skvělé jídlo, výšlapy, želvy...

Potřetí se vracíme na místo činu! Exotické místo činu! Ráj na zemi! SEYCHELY, bejby! Vykoupeš se v Indickém oceánu, kde budeš mít při šnorchlování pocit, že jsi v akvárku plném těch nejbarevnějších ryb. Válet a procházet se budeš na těch nejhezčích plážích na světě, kde je písek tak bílý, že tě z toho budou bolet oči, a nad kterými se prohýbají palmy jako na těch nejkýčovitějších pohledech. Ochutnáš skvělou místní kuchyni plnou čerstvých ryb, plodů moře a ovoce. Horskými cestičkami v pralese si vyšlápneš na ty nejvyšší vrcholky, kde budeš mít ostrovy jako na dlani. A nebudeme jenom na hlavním ostrově Mahé, ale na několik nocí se přesuneme i na menší Praslin, kde prozkoumáme všechna zákoutí a zátoky, a 2 dny si dáme i na roztomilém ostrově La Digue! Čeká tě 11 dní v ráji! A to doslova!

Lokalita a ubytování

Ubytováni budeme ve útulných vilách ve 4 různých lokalitách (5 nocí v jihozápadní části hlavního ostrova Mahé, 4 noci na ostrově Praslin, 3 noci na malebném ostrůvku La Digue a nakonec ještě 2 noci kousek od hlavního města na ostrově Mahé). Vždy nám budou k dispozici apartmány/pokoje pro 2 nebo 4 osoby.

21. – 25. listopadu: Kanasuk apartments (jihozápadní část ostrova Mahé)

Apartmánový dům s krásnou zahradou, výhledy na hory a možností barbecue, kde budeme mít k dispozici 4x 4lůžkový apartmán a 2 apartmány pro 2 osoby. Výhodou ubytka je hlavně to, že se v okruhu 1 až 2 km nachází hned několik nádherných pláží (Anse Soleil, Petite Anse/La Liberté, Baie Lazare, Anse a la Mouche, Anse Aux Poules Bleues a další malinké pláže.) a taky blízkost obchůdků s potravinami a street food kiosků.

25. – 28. listopadu: apartmánový dům Stone (ostrov Praslin)

Ubytování přímo na pláži Grand Anse, s vlastním bazénem, kde budeme mít k dispozici 4x 4lůžkový apartmán a 2x 2lůžkový apartmán

28. – 29. listopadu: ubytování na ostrově La Digue (detaily ještě doplníme)

S největší pravděpodobností se rozdělíme na 2 skupinky, které budou bydlet na 2 různých (od sebe vzdálených tak 100-200m) místech.

29. listopadu – 1. prosince: ubytko na ostrově Mahé, kousek od hlavního města Victorie (detaily ještě doplníme)

Toto ubytko je taky ještě v řešení – ale určitě se bude nacházet na východní straně ostrova Mahé, v okolí hlavní metropole Victorie!

Program a doplňky

Program bude bohatý! Samozřejmě nebude chybět pořádný relax na plážích, které k tomu přímo vybízí! Vždyť spousta z nich byla vyhlášena mezi top plážemi na světě! Těšit se můžeš i na šnorchlování! A na Seychelech stojí fakt za to – křišťálově čistá voda, bohatý a barevný podmořský život a když se poštěstí, třeba uvidíš i žraloky. Abychom měli i nějaký ten pohyb, tak nebudou chybět ani výšlapy na ty nejvyšší místní vrcholky, třeba na Mt. Copolia nebo Trois Freres. A jídlo? No si piš! Vyzkoušíme lokální street food a výbornou kreolskou kuchyni včetně specialit jako čerstvá grilovaná ryba s curry omáčkou, chobotnicový salát nebo dušeného netopýra a další dobroty. Čerstvé plody moře, výborné ovoce,…tady si pochutnáš! Pokusíme se taky domluvit nějakou tu véču u místních. Stejně tak se pokusíme splašit nějaké lokály, co by nás ráno při rozbřesku vzali rybařit s „pytlačkou“ a pak by nás třeba na celý den vyhodili na opuštěném ostrově, kde by nám z nachytaných kousků udělali delikátní barbecue! Na 4 noci se trajektem taky vydáme na malebný ostrov Praslin, kde jsou pláže až neuvěřitelně nádherné a čekají tě i 3 dny na pohádkovém ostrově La Digue – ten snad ani slovy popsat nejde! Tady si budeš připadat jako v jiném světě! Za těch 15 dní toho zažiješ opravu spoustu!

Doprava

Letecky – let z Vídně na Seychely (Mahé) s Etihad Airways!
Žádné doplatky za zavazadla – v ceně je 30 kg zavazadlo + příruční zavazadlo
Žádné doplatky za transfer na Seychelech z letiště na hotel – transfer je v ceně!

Odlet z Vídně ve středu 20. listopadu ve 11:00 a další den ráno (5:05) jsi v na místě!
Návrat do Vídně v pondělí 2. prosince (odlet z místa ve čtvrtek v 20:05 a 6:15 jsi ve Vídni)

Pro cestování na Seychely je nutný platný cestovní pas (platný alespoň 6 měsíců po plánovaném odletu ze země) a travel autorhization (vyplňuje se online před plánovaným odletem)

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO – 10 nocí (7 nocí na Mahé, 3 noci na Praslinu, 1 noc na La Digue)
 • LETENKY – z Vídně s Etihad Airways
 • ZAVAZADLA - 30kg odbavené, 8kg příruční
 • TRANSPORTY – z/na letiště na Seychelech
 • TRAJEKT - z Mahé na Praslin a La Digue a zpět
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ – 24/7 jsou tu pro tebe
 • POBYTOVÁ TAXA – 1 EUR/noc
 • JÍDLO – v restauracích nebo místní street food, ubytování většinou nabízí vybavenou kuchyň
 • VOLITELNÉ VSTUPY A VÝLETY - třeba rybářskou lodí na opuštěný ostrov, národní parky, exkurze do destilérky,...
 • LET MEZI OSTROVY - za příplatek 2 až 2,5 tis. Kč lze doobjednat let místním malinkým letadlem mezi ostrovy Mahé a Praslin
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zajistit

Varianty zájezdu

Cena zájezdu pro 1 OSOBU53 990 Kč
SLEVA "OPĚT S LAYNEM"- 2 000 Kč
FIRST MINUTE SLEVA - přihlášení do 30. června 2024- 2 000 Kč

FAQ

Je potřeba na Seychely vízum?

Ne, stačí tzv. travel autorizathion.

Video

Exotické SEYCHELY
20. listopadu - 2. prosince 2024
Mahé, Praslin, La Digue, SEYCHELY
5/20
od 49 990 Kč
od 49 990 Kč

LOKALITA: MAHÉ, SEYCHELY

KAPACITA: 20 OSOB

DOPRAVA: LETECKY (ETIHAD AIRWAYS)

UBYTOVÁNÍ: VILY VE 3 RŮZNÝCH LOKALITÁCH

DELEGÁTI: DOPLNÍME

CESTOVNÍ DOKLADY: CESTOVNÍ PAS + TRAVEL AUTORIZHATION

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 9 DNÍ

chci jet