Adrenalin ve SLOVINSKU (PŘEDREZERVACE)

Akční dovolená v nádherném prostředí Julských Alp

Zažij pořádnou dávku adrenalinu v překrásném prostředí Julských Alp v partě stejně starých nadšenců! Čeká tě akční způsob letní dovolené – žádné válení se u moře, ale aktivně trávený čas plný netypických sportů a adrenalinových zážitků. Ve Slovinsku budeš mít možnost vyzkoušet si celou řadu sportů a netradičních aktivit jako např. canyoning, rafty, kajaky, hydrospeed, zip-line, horská kola, ferraty, výšlapy, paraglide, seskok z letadla, a další! Do toho ještě nějaké večírky, koupačky v řece nebo laguně, beach-volleyball, tenis, horolezecká stěna a jiné. Nudit se rozhodně nebudeš!

Tento zájezd je určen pro lidi s alespoň průměrnými fyzickými zdatnostmi! Pokud jsi počítačový povaleč, kterému dělá problém vyjít menší kopeček, tak bys mohl mít při některých aktivitách problém. Pokud si myslíš, že do této kategorie spadáš, tak nám brnkni a můžeme to probrat!

NEZÁVAZNÁ PŘEDREZERVACE! Registrací na tento zájezd si zajistíš své místo. Je to nezávazné a zda doopravdy pojedeš či nikoliv se můžeš rozhodnout až ve chvíli, kdy doplníme podrobnosti jako přesný termín či cenu zájezdu (měli bychom vědět ke konci letošního roku). Až potom ti vytvoříme cestovní smlouvu a domluvíme se za záloze 🙂

Lokalita a ubytování

Ubytování bude zajištěno v apartmánech v centru městečka Bovec. Detaily ubytka co nevidět doplníme.

Program a doplňky

Na každý den bude připraven plán několika aktivit a ty si vybereš, které z nich se zúčastníš. Jak vodní aktivity, tak aktivity na suchu budou probíhat přes celý den.  A večer samozřejmě nebudou chybět i nějaké ty večírky a podobná zábava v „Layno“ stylu.

V rámci aktivit na vodě si každý bude moci vybrat 2 ze 4 aktivit (canyoning, rafty, kajaky, hydrospeed). Každá z těchto aktivit trvá cca. 2-3 hodiny a vždy probíhá za účastí profesionálního instruktora. V případě nízké hladiny vody, se může stát, že nebude možnost jít na hydrospeed. Dále budou probíhat různé volitelné aktivity na suchu – zip-line, horská kola, vysokohorská turistika, ferraty, paraglide, skydiving…

A to vše navíc v bandě mladých lidí! S námi se prostě nudit nebudeš! Postaráme se o to, aby to pro tebe byl nezapomenutelný zájezd!

Pokud chceš mít lepší představu, jak to ve Slovinsku probíhá, tak mrkni na naše VIDEA!

Doprava

Do krásného Slovinska tě dovezeme klimatizovaným busem, ve kterém si budeš moct koupit pivo a jiné nápoje, zkouknout nějaký ten film a pokecat s ostatními. V našich busech to žije a ještě než dorazíme do cíle, budeš určitě znát všechny spolucestující!

Nástupní místa jsou VŠECHNA V CENĚ ZÁJEZDU! Do Slovinska lze cestovat s platným občanským průkazem!

Nástupní místa: Opava, Ostrava, Olomouc, Brno (v případě větší skupinky lidí také jiná města na trase autobusu).

Krátká dojezdová vzdálenost!
Z Brna je to pouhých 8 hodin cesty! Takže nic náročného a dlouhého – ale neboj, i tak se stihneš se všemi pořádně seznámit!

Cena

Cena zahrnuje vs nezahrnuje

 • UBYTKO - 5 až 6 nocí v apartmánech v centru města
 • DOPRAVA - z ČR a zpět, klimatizovaným busem
 • 2 AKTIVITY NA VODĚ - rafty / canyoning / kajaky / hydrospeed
 • AKTIVITY NA SUCHU - horská kola, vysokohorská turistika, ...
 • DALŠÍ PROGRAM - soutěže, večírky, ...
 • FOTO – po návratu do ČR
 • SLUŽBY DELEGÁTŮ - 24/7 jsou tu pro tebe
 • POJIŠTĚNÍ CK - pro případ úpadku, nutnost, která musí být a snižuje tvé riziko
 • POBYTOVÁ TAXA - 2 EUR/den
 • JÍDLO - na některých apartmánech je k dispozici vybavená kuchyňka, případně jsou v centru restaurace
 • DALŠÍ ADRENALINOVÉ AKTIVITY - umíme zařídit za výhodnější cenu (další vodní aktivity, zip-line, paraglide, seskok z letadla,...)
 • FERRATOVÉ VYBAVENÍ A DOPRAVA K FERRATĚ - cca 15-20 EUR
 • VRATNÁ KAUCE – 30 EUR/osoba
 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - umíme zařídit

Varianty zájezdu

Předběžná cena10 - 12 tis. Kč

FAQ

Platí ve Slovinsku ještě nějaké omezení kvůli covidu?

Naštěstí ne! Můžeš jet bez jakéhokoliv omezení, 19.2.2022 byla všechna opatření omezující vstup do země zrušena. Bude ti stačit občanka.

Potřebuji na zájezd nějaké speciální vybavení?

Ani ne, stačí plavky a sportovní oblečení a obuv. Veškeré vybavení potřebné k aktivitám jako neopren, helmy, sedáky, rukavice,...ti zapůjčíme na místě. Před zájezdem ti ještě pošleme podrobný seznam věcí, které si sebou vzít

Nemám s podobnými aktivitami žádnou zkušenost. Zvládnu to?

Určitě. Všechny vodní aktivity absolvuješ pod dohledem zkušených místních guidů, kteří tě pořádně zaškolí, vše vysvětlí a udělají maximum, aby sis danou aktivitu užil/a na 100%.

Kolik aktivit mám vlastně v ceně zájezdu?

V ceně máš 2 vodní aktivity, kdy si vybíráš z následujících: rafty, canyoning, kajaky, hydrospeed. U hydrospeedu se může stát, že na něj bude příliš nízká hladina a neuskuteční se. V ceně máš taky půldenní výlet na horském kole (včetně zapůjčení).

Může vyzkoušet i více aktivit než mám v ceně?

Určitě, dělá to většina lidí, co s námi jezdí. Klidně si můžeš dokoupit zbývající 2 vodní aktivity, zip-linu, paraglide, či seskok z letadla. Nabízí se i složitější canyoning nebo ferrata. Program je vymyšlen tak, aby se toho dalo zvládnout hodně! A když už tam jednou jsi, tak bys toho měl/a zkusit co nejvíc, že jo!

Můžu jet sám/a? S kým budu bydlet?

No jasně! Spousta lidí s námi jezdí sólo. Ale překážka to rozhodně není. Naopak. Aspoň poznáš víc nových lidí. Na ubytko tě dost pravděpodobně dáme s někým dalším stejného pohlaví, kdo jede taky sám. Ale není problém ti za příplatek zařídit soukromé spaní, když budeš chtít.

Můžu jet do Slovinska vlastním autem?

No samo sebou! Je to sice kousek, ale chápeme, že někdo cestu busem nerad. Když pojedeš vlastním autem, tak ti navíc dáme litr slevu.

Video

Adrenalin ve SLOVINSKU (PŘEDREZERVACE)
červenec 2024
Slovinsko, Bovec
24/50
10-12 tis. Kč
10-12 tis. Kč

LOKALITA: BOVEC, SLOVINSKO

KAPACITA: 50 OSOB

DOPRAVA: BUS/VLASTNÍ

UBYTOVÁNÍ: HOTEL

DELEGÁTI: DOPLNÍME

NÁROČNOST: STŘEDNÍ

CESTOVNÍ DOKLADY: OBČANKA

POTŘEBNÝ POČET DNÍ DOVOLENÉ: 3-4

chci jet